:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

100 lat historii i tradycji. Będą świętować jubileusz LMK we Włocławku [PROGRAM OBCHODÓW]

Polecamy, historii tradycji Będą świętować jubileusz Włocławku [PROGRAM OBCHODÓW] - zdjęcie, fotografia

Nie każda szkoła może poszczycić się takim jubileuszem. Za Liceum im. Marii Konopnickiej we Włocławku stoją lata tradycji oraz tysiące uczniów, którzy już w czerwcu świętować będą 100–lecie szkoły.

11 grudnia 2017r.  zainaugurowano obchody 100-lecia istnienia Liceum im. Marii Konopnickiej we Włocławku.  Z tej okazji z tarasu liceum, 100 uczniów LMK wypuściło na włocławskie niebo 100 balonów ledowych w kształcie serca, z dołączonymi do nich przesłaniami od uczniów III LO do włocławian. Było nastrojowo i magicznie.

Fotorelację  znajdziesz tutaj (kliknij)

Główne obchody 100-lecia III LO zaplanowano na 2 i 3 czerwca 2018 roku. Rozpocznie je msza święta w kościele św. Jana. Następnie  w Centrum Kultury Browar B   odbędzie się  jubileuszowa akademia.

Kolejnym punktem programu będą spotkania koleżeńskie w szkole. Planowany jest również Międzypokoleniowy Turniej Piłki Siatkowej na boisku LMK. Podczas obchodów nie zabraknie także tradycyjnego Balu Absolwentów. Odbędzie się on w sali balowej pensjonatu Jutrzenka w Uzdrowisku Wieniec Zdrój.

3 czerwca przedstawiciele szkoły wraz z uczniami i absolwentami wspólnie odwiedzą cmentarz komunalny we Włocławku, aby uczcić pamięć zmarłych nauczycieli III LO.

Osoby zainteresowane udziałem w obchodach jubileuszu Liceum im. Marii Konopnickiej zachęcamy do odwiedzenia strony  internetowej szkoły. W zakładce „100 LAT LMK” można znaleźć wszystkie niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy, który należy  wypełnić i przesłać do szkoły do 31 marca.

Ramowy program obchodów 100 – lecia LMK

2 czerwca 2018r. ( sobota )

9.00 - Msza św. w Kościele Świętego Jana

11.00 - Oficjalne uroczystości, jubileuszowa akademia w Centrum Kultury "Browar B"

15.00 - Spotkania koleżeńskie w klasach szkoły

15.30 - Międzypokoleniowy Turniej Piłki Siatkowej

17.30 - Koncert dla obecnych uczniów LMK

20.00 - Bal absolwentów w sali głównej Domu Uzdrowiskowego "Jutrzenka"

3 czerwca 2018r. ( niedziela )

11.00 - Odwiedzenie grobów zmarłych nauczycieli LMK na Cmentarzu Komunalnym

13.00 - Spacer  po Włocławku

 

100 lat historii i tradycji. Będą świętować jubileusz LMK we Włocławku [PROGRAM OBCHODÓW] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się