:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

100 tysięcy dla uczniów z Włocławka i okolic [ZDJĘCIA]

Ludzie_, tysięcy uczniów Włocławka okolic [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia

Program stypendialny Fundacji ANWIL dla Włocławka, rozpoczęto w 2015 roku.  Wspiera on zdolnych uczniów włocławskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.  W dwóch edycjach stypendium otrzymało 70 młodych, zdolnych i zaangażowanych społecznie włocławian. W tym roku łącznie przeznaczona została na stypendia kwota 100 tyś złotych.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

W roku szkolnym 2017/2018 program adresowany jest do uczniów drugich i trzecich klas dotychczasowego gimnazjum i uczniów dotychczasowych szkół ponadgimnazjalnych i ma na celu wsparcie ich uzdolnień i talentów.

O przyznanie stypendium mogli ubiegać się uczniowie, spełniający określone warunki: są mieszkańcami miasta Włocławek, gminy Brześć Kujawski, gminy Fabianki, gminy Lubanie i gminy wiejskiej Włocławek: osiągnęli średnią z przedmiotów na świadectwie z ubiegłego roku szkolnego 4,5 lub wyższą, legitymują się udokumentowanymi szczególnymi osiągnięciami w dziedzinie nauki, sportu, kultury, w roku przyznania stypendium nie ukończą 19 lat - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych o 3-letnim programie nauki lub 20 lat - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych o 4-letnim programie nauki, angażują się w działania społeczne.

Do programu stypendialnego po raz pierwszy mogli aplikować uczniowie spoza Włocławka, którzy są mieszkańcami Gmin: Brześć Kujawski, Fabianki, Lubanie, Włocławek.

Akty stypendialne otrzymali:

Uczniowie drugiej i trzeciej klasy dotychczasowych gimnazjów:

Magda Balcerzak, Zuzanna Balukiewicz, Amelia Bednarska, Igor Bladoszewski, Adam Bruździński, Dawid Bykowski, Patrycja Cieniawska, Kornelia Gębicka, KatarzynaJaroszewska, Dominika Kopaczewska, Natalia Kozińska, Kacper Kulpa,

Zuzanna Malinowska, Julia Osińska, Franciszek Ratajczyk, Hubert Sobczak, Nikola Świec,

Maciej Włudarski, Karolina Wścisłek, Aleksandra Zagajewska.

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

Wojciech Balcerkowski, Patryk Borecki, Julia Cieślak, Kamila Dzięgielewska, Przemysław Florczak, Michał Kaczmarek, Kacper Korbut, Jakub Korzeniewski, Maria Kowalska, Krzysztof Leszek, Kacper Lewandowski, Sylwia Mroczkowska, Bartosz Multan, Adam Piętowski, Mateusz Pruchnicki, Maciej Sawko, Weronika Stasiak, Paulina Szostek, Jakub Waśkiewicz, Agata Zasada.

Wśród beneficjentów II edycji konkursu grantowego "Uczę się z ANWILEM" znalazły się podmioty z nowego terenu działania gmin.

II edycja konkursu edukacyjnego ma na celu popularyzację nauk ścisłych: chemii, fizyki, informatyki i matematyki wśród młodych ludzi.

Budżet konkursu wynosił 150 000 zł a maksymalna kwota grantu 20 000 zł.


100 tysięcy dla uczniów z Włocławka i okolic [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się