:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

16-latek chciał zabić ojca. Ugodził go nożem w klatkę piersiową

Sprawy kryminalne - kronika, latek chciał zabić Ugodził nożem klatkę piersiową - zdjęcie, fotografia

Do awantury rodzinnej doszło w ostatni weekend w Aleksandrowie Kujawskim. Podczas kłótni 16-letni syn ugodził nożem w klatkę piersiową swojego ojca. Nastolatek został zatrzymany i spędzi trzy miesiące w schronisku dla nieletnich i będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa.

W minioną sobotę (04.08.), policjanci z Aleksandrowa interweniowali w jednym z domów w Aleksandrowie. Ze zgłoszenia wynikało, że podczas awantury jeden z domowników został raniony nożem. Na miejscu policjanci zastali 16-letniego sprawcę. Ugodzony nożem 58-letni ojciec trafił do szpitala – informuje Marta Białkowska – Błachowicz z KPP w Aleksandrowie Kujawskim.

Funkcjonariusze w trakcie dochodzenia ustalili, iż pomiędzy ojcem i synem wywiązała się kłótnia, w trakcie której doszło do zranienia nożem ojca przez syna w okolicy klatki piersiowej. 16-latek był pod wpływem alkoholu i miał w organizmie blisko 1 promil alkoholu.

Nastolatek przebywa teraz w policyjnej Izbie Dziecka. We wtorek sąd rodzinny wydał decyzję o umieszczeniu go w schronisku dla nieletnich. Będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa.

16-latek chciał zabić ojca. Ugodził go nożem w klatkę piersiową komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się