:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C umiarkowane opady deszczu

17-letni rowerzysta uderzył w samochód osobowy. Z obrażeniami trafił do szpitala

Ludzie_, letni rowerzysta uderzył samochód osobowy obrażeniami trafił szpitala - zdjęcie, fotografia

W środę (22.11.17) około godziny 16 dyżurny został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na ulicy Wienieckiej we Włocławku. Na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 27-letnia kierująca nissanem włączając się do ruchu, stojąc na wyjeździe z parkingu została uderzona przez jadącego rowerem 17-latka. W wyniku zdarzenia rowerzysta z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

W czwartek natomiast (23.11.17) około godziny 6:30 dyżurny został powiadomiony o potrąceniu pieszego przy ulicy Wyszyńskiej we Włocławku. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 65-letni kierujący renault potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 71-latka. W wyniku zdarzenia pieszy został przewieziony do szpitala. Kierujący renault 65-latek był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowania, które mają na celu ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyn wypadków drogowych.

17-letni rowerzysta uderzył w samochód osobowy. Z obrażeniami trafił do szpitala komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się