:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

18-latek i dwoje nieletnich ukradli chłodnicę z koparki

Społeczeństwo, latek dwoje nieletnich ukradli chłodnicę koparki - zdjęcie, fotografia

Po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży chłodnicy z koparki policjanci z Brześcia Kujawskiego jeszcze tego samego dnia ustalili sprawców przestępstwa. Okazali się nimi 18-latek i dwoje nieletnich. Mundurowi odzyskali również skradzione mienie, które złodzieje zdążyli już sprzedać na złom.

W miniony wtorek (17.10.17) policjanci z Brześcia Kujawskiego zostali powiadomieni o włamaniu do koparki, która znajdowała się na terenie jednego z zakładów w gminie Lubanie, pow. włocławski. Łupem złodziei padła chłodnica. Mundurowi natychmiast zaczęli ustalać kto dokonał kradzieży i gdzie znajduje się skradzione mienie.

Trop obrany przez funkcjonariuszy okazał się właściwy. Jeszcze tego samego dnia ustalili, że sprawcami kradzieży są 18-latek i dwoje nieletnich. Ponadto, dzięki pracy policjantów skradziona chłodnica wróciła do właściciela. Mundurowi znaleźli ją na jednym z punktów skupu złomu.

18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W środę (18.10.17) usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. O losie nieletnich natomiast zdecyduje sąd rodzinny.

18-latek i dwoje nieletnich ukradli chłodnicę z koparki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się