:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C słabe opady deszczu

18-latek zaatakował sąsiada najpierw kamieniem potem siekierą. Skończyło to się...

Informacje z regionu, latek zaatakował sąsiada najpierw kamieniem potem siekierą Skończyło - zdjęcie, fotografia

W poniedziałek (14.05.2018) mieszkaniec Lipna zaatakował siekierą sąsiada. Do utarczki doszło już dzień wcześniej. Wtedy padły wyzwiska i poleciał kamień. 18-latek już usłyszał zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Zaczęło się w niedzielę (13.05.2018), gdy mieszkaniec Lipna wracał ze spaceru ze swoją znajomą. 18-latkowi coś wyraźnie się nie spodobało, bo zaczął wyzywać sąsiada a w wyniku wymiany zdań podbiegł i rzucił w niego kamieniem. Trafił. Mężczyzna zgłosił interwencję.

Następnego dnia 18-latek zaatakował mężczyznę przed jego domem na schodach. Krzyczał i groził a na domiar złego, tym razem użył siekiery! Przed uderzeniem niebezpiecznym narzędziem mieszkaniec Lipna zasłonił się i dzięki temu doznał tylko rozcięcia dłoni, która wymagała jednak interwencji medycznej.

W środę (16.05.2018) policjanci pionu kryminalnego zatrzymali podejrzanego 18-latka.

W piątek sąd przychylił się do wniosku prokuratury o aresztowanie napastnika. Usłyszał on zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu za to nawet 10 lat więzienia.

Na razie najbliższe 3 miesiące podejrzany spędzi w areszcie.

 

18-latek zaatakował sąsiada najpierw kamieniem potem siekierą. Skończyło to się... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się