:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C słabe opady deszczu

2 miliony z budżetu Włocławka dla Mistrzów Polski?

Karate, miliony budżetu Włocławka Mistrzów Polski - zdjęcie, fotografia

6 czerwca 2018 r. drużyna trenera Igora Miličića gościła w Urzędzie Miasta we Włoclawku na spotkaniu z władzami miasta. Śniadanie z Mistrzami Polski było znakomitą okazją do podziękowań, gratulacji, deklaracji, podsumowań i planów na przyszłość oraz skosztowania tortu przygotowanego na okoliczność sukcesu drużyny Rottweilerów.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Trener Igor Milicić jest jeszcze pod wrażeniem miłych chwil zwycięstwa i świętowania ich sukcesu przez kibiców. Wspomnienia nie pozwalają mu na zwykłe funkcjonowanie i prawdziwy sen. Wspomina niesamowity powrót z Ostrowa Wielkopolskiego do Włocławka, jak również powitanie fanów oraz przejazd otwartym autobusem przez osiedla Włocławka. Jego zdaniem warto było się poświęcić dla kibiców. Wysiłek 3 letni się opłacił.

Arkadiusz Lewandowski Prezes ANWIL-u Włocławek podkreśla, że współpraca z najważniejszym partnerem ANWILS.A. układa się bezbłędnie oraz z Urzędem Miasta jest podręcznikowa. Drużyna otrzymywała środki finansowe, dlatego odpłaciła to wielkim sukcesem. Po 15 latach złoto przypadło drużynie z Włocławka.

Zawodnicy zagraniczni będą już rozjeżdżać się do swoich domów, a pozostają do ustalenia sprawy finansowania działalności w przyszłym sezonie.

Prezydent Marek Wojtkowski zadeklarował podnieś finansowanie klubu do kwoty 2 mln zł.

Będziemy klub wspomagać jak to robię od początku kadencji. Mieliśmy bardzo wiele trudnych momentów, które pokonaliśmy, a teraz sukcesy są przed nami, dlatego też na ostatniej sesji zainicjowałem uchwałę aby oficjalnie nazwać Halę Mistrzów właśnie Halą Mistrzów specjalną uchwałą na sesji Rady Miasta. Chcę również potwierdzić, że będziemy nadal wspierać ANWIL Włocławek. Chciałbym również zakomunikować, że w następnej propozycji budżetu będę chciał podnieś finansowanie klubu do kwoty 2 mln zł ze strony miasta - powiedział prezydent Włocławka Marek Wojtkowski.

Śniadanie z Mistrzami Polski było znakomitą okazją do podziękowań, gratulacji, deklaracji, podsumowań i planów na przyszłość oraz skosztowania tortu przygotowanego na okoliczność sukcesu drużyny Rottweilerów.

 


2 miliony z budżetu Włocławka dla Mistrzów Polski? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się