:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

24-latek pchnięty nożem na dworcu w regionie. Mężczyzna zmarł w szpitalu

Informacje z regionu, latek pchnięty nożem dworcu regionie Mężczyzna zmarł szpitalu - zdjęcie, fotografia

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności śmierci 24-latka. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony sprzed dworca PKP Bydgoszcz-Główna do szpitala. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby.

W środę (12.07.2017) około godziny 01:30 dyżurny z bydgoskiego Śródmieścia otrzymał informację od lekarza o zgonie mężczyzny w szpitalu. Z jego relacji wynikało, że pacjent miał obrażenia, które mogły przyczynić się do jego śmierci i najprawdopodobniej zostały zadane przez inną osobę. Sprawą natychmiast zajęli się śródmiejscy policjanci. Z zebranych informacji wynikało, że godzinę wcześniej pacjent został przywieziony przez załogę pogotowia ratunkowego sprzed dworca PKP Bydgoszcz-Główna. Funkcjonariusze ustalili jego tożsamość. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Bydgoszczy.

Pracujący nad sprawą policjanci szybko ustalili rysopis osób, które mogły mieć związek ze śmiercią bydgoszczanina. Przed godziną 03:00 miejski monitoring zauważył podejrzewanych na przystanku MZK przy ulicy Zygmunta Augusta. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol. Tam mundurowi zatrzymali trzy osoby. Przy jednej z nich (27-latek)  zabezpieczyli ostre narzędzie. 27, 22-latek i 22-latka zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Zatrzymani mężczyźni byli pijani. Mieli blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Kobieta ponad pół promila. Teraz śledczy z bydgoskiego Śródmieścia pod nadzorem prokuratora gromadzą w tej sprawie materiał dowodowy. Najprawdopodobniej jedna z osób zatrzymanych znała się z 24-latkiem.

24-latek pchnięty nożem na dworcu w regionie. Mężczyzna zmarł w szpitalu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się