:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C rozproszone chmury

25 WOŚP 2017 we Włocławku: Była już w Brześciu teraz przyjedzie do Włocławka. Znamy gwiazdę!

Rozrywka, WOŚP Włocławku Była Brześciu teraz przyjedzie Włocławka Znamy gwiazdę! - zdjęcie, fotografia

Coraz bliżej Wielki Finał Orkiestry Świątecznej Pomocy. 15 stycznia 2017 roku odbędzie się już 25 Finał WOŚP, na którym wolontariusze będą zbierać pieniądze na pomoc dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki seniorom. Gwiazdą włocławskiego WOŚP ma być Ewelina Lisowska.

 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie zbierać będzie pieniądze na pomoc oddziałom pediatrycznym oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. W Polsce i na całym świecie dla WOŚP kwestować będzie 120 tys. wolontariuszy w około 1600 sztabach.

Włocławek również już przygotowuje się do 25 finału WOŚP.  Dobiega końca również rejestracja wolontariuszy.

Powoli zbliżamy się do końca rejestracji wolontariuszy przy naszym sztabie na 25 Finał. Pozostało już niewiele miejsc więc pospieszcie się. Jeżeli tego jeszcze nie zrobiliście zarejestrujcie się na http://wosp.wloclawek.pl/ lub bezpośrednio u nas w sztabie. Najpóźniej za tydzień zamykamy listy! – informuje WOŚP sztab we Włocławku.

Od 1 grudnia ruszył ponownie ogólnopolski portal aukcji na rzecz WOŚP. Jeżeli, ktoś posiada jakieś ciekawe fanty, które chciałby za pośrednictwem WOŚP zlicytować można je dostarczyć do Włocławskiego Sztabu znajdującego się w Centrum Kultury Browar B przy ul. Łęgskiej 28. Do przedmiotu dołączyć należy specjalne oświadczenie  z opisem.

Dzięki temu przedmioty pojawią się na ogólnopolskich aukcjach i zasilą konto 25 Finału WOŚP.

Gwiazdą tegorocznego finału co potwierdza na facebooku Sztab WOŚP we Włocławku ma być Ewelina Lisowska.

Przypomnijmy, iż Ewelina Lisowska koncertowała już w naszym regionie. W czerwcu 2014 roku mieszkańcy Włocławka i okolic mieli okazję usłyszeć artystkę podczas Święta Żuru w Brześciu Kujawskim.

Wkrótce więcej na temat WOŚP.

 

25 WOŚP 2017 we Włocławku: Była już w Brześciu teraz przyjedzie do Włocławka. Znamy gwiazdę! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się