:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C całkowite zachmurzenie

31 tys. dotacji i prawie 1000 zł miesięcznie. Jak je zdobyć?

Polityka, dotacji prawie miesięcznie zdobyć - zdjęcie, fotografia

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Bydgoszczy realizuje projekty pt.: „Powrót na rynek pracy III - nowa ścieżka kariery” i „Powrót na rynek pracy IV - czas na nowy start” współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 lutego ruszył nabór wniosków o udzielenie dotacji na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Wnioski rekrutacyjne należy składać w terminie do 13 lutego, natomiast dziś w Bydgoszczy w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego zaplanowane jest pierwsze spotkanie informacyjne poświęcone projektowi. Kolejne spotkanie odbędzie się 10 lutego. Kandydaci, którzy złożą wniosek rekrutacyjny i zostaną zakwalifikowani do projektu, wezmą udział w szkoleniu. Kolejny etapem będzie nabór biznesplanów. Osoby, które złożą najlepsze biznesplany, otrzymają dotacje o średniej wartości 31 tys. zł, a dodatkowo zyskają wsparcie pomostowe przez pierwsze pół roku prowadzenia działalności (do 900 zł /m-c na opłaty związane z prowadzoną firmą).

TERMIN REKRUTACJI DO PROJEKTU:

Wnioski rekrutacyjne należy składać w terminie od 2 do 13.02.2015 r. (osobiście, pocztą lub kurierem) w Polskim Towarzystwie Ekonomicznym w Bydgoszczy, ul. Długa 34, 85-034 Bydgoszcz, pokój 300, w godz. 8.00-16.00 (decyduje data wpływu dokumentów do Biura Projektu).

Zasady udziału w projekcie zostały określone w Regulaminie rekrutacji Uczestników oraz Regulaminie przyznawania środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości, które razem z kompletem dokumentów rekrutacyjnych opublikowane zostaną na stronie www.pte.bydgoszcz.pl w zakładce: Projekty unijne.

Dodatkowe informacje na temat projektu można uzyskać pod numerem telefonu 52 327 76 59, wew. 8. lub adresem e-mail: [email protected] 

31 tys. dotacji i prawie 1000 zł miesięcznie. Jak je zdobyć? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się