:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Agresywny 39-latek we włocławskim szpitalu uszkodził drzwi wejściowe

Społeczeństwo, Agresywny latek włocławskim szpitalu uszkodził drzwi wejściowe - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Włocławka zatrzymali agresywnego mężczyznę, który na terenie szpitala uszkodził drzwi wejściowe do sali. Nietrzeźwy 39-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut związany z uszkodzeniem mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (11.03.2018) w godzinach południowych na terenie Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku. Dyżurny został powiadomiony o agresywnym mężczyźnie przewiezionym do szpitala w stanie upojenia alkoholowego. Po dotarciu mundurowi zatrzymali mocno pobudzonego 39-latka i przewieźli do komendy, gdzie został osadzony w policyjnym areszcie. Badanie w szpitalu wykazało u mężczyzny prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Śledczy ustalili, że podczas pobytu w sali mężczyzna zaczął być agresywny i chcąc wyjść uderzył w drzwi wejściowe uszkadzając je.

W poniedziałek (12.03.2018) po wytrzeźwieniu 39-latek został przesłuchany przez śledczych i usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za takie zachowanie grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Agresywny 39-latek we włocławskim szpitalu uszkodził drzwi wejściowe komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się