:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Akcja policji i straży rybackiej na targowisku. Sprzedawca handlował ….

Informacje z regionu, Akcja policji straży rybackiej targowisku Sprzedawca handlował - zdjęcie, fotografia

W czasie wspólnej akcji na radziejowskim targowisku mundurowi ujawnili sprzedawcę, który posiadał w sprzedaży ryby, podlegające ochronie. Teraz wyjaśnieniem tej sprawy zajmą się radziejowscy policjanci.

Dzielnicowi z Radziejowa wspólnie ze strażnikami z Państwowej Straży Rybackiej z Kruszwicy pełnili wczoraj służbę na terenie targowiska miejskiego. W trakcie patrolu u jednego ze sprzedawców ryb, w pojeździe zauważyli kilka węgorzy, które podlegają ochronie. Ryby te w okresie od 1 grudnia do 31 marca są chronione i nie powinny być oferowane do sprzedaży.

Policjanci przesłuchali 29-letniego mieszkańca pow. mogileńskiego, który handlował rybami. W sprawie wszczęto policyjne dochodzenie.

Zgodnie z przepisami Ustawy o rybactwie śródlądowym przechowywanie, posiadanie, przewożenie, przetwórstwo oraz wprowadzanie do obrotu ryb w okresie ochronnym zagrożone jest karą grzywną, ograniczenia wolności lub karą pozbawienia wolności do lat 2.

Akcja policji i straży rybackiej na targowisku. Sprzedawca handlował …. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się