:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Ambulatorium dyżurne i stomatologia z Kilińskiego czasowo zmieniają adres. A wszystko przez ...

Informacje lokalne, Ambulatorium dyżurne stomatologia Kilińskiego czasowo zmieniają adres wszystko przez - zdjęcie, fotografia

Zarząd Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej Sp. z o. o. we Włocławku informuje, iż w dniach od 23 czerwca od godz. 18:00 do 26 czerwca do godz. 7:00 Ambulatorium Dyżurne działające przy ul. Kilińskiego 16 zostanie przeniesione do Poradni Dziecięcej nr 1 przy ul. Mickiewicza 3, a Pogotowie Stomatologiczne zostanie przeniesione na ul. Grodzką 2i.

Tymczasowe przeniesienie spowodowane jest koniecznością wykonania we wszystkich placówkach MZOZ prac modernizacyjnych sieci strukturalnej wraz z dedykowaną siecią elektryczną pod kątem wprowadzenia systemu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Wykonanie powyższych prac wiąże się z koniecznością wyłączenia na wskazany czas zasilania energii elektrycznej a także wykonania prac instalacyjnych, co skutkuje brakiem możliwości przyjmowania pacjentów we wskazanym terminie.

Polub nas na  Facebooku kliknij [tutaj]  dowiesz się więcej

Ambulatorium dyżurne i stomatologia z Kilińskiego czasowo zmieniają adres. A wszystko przez ... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się