:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C umiarkowane opady deszczu

Anioły pomocy społecznej również dla włocławian. Poznaj laureatów

Ludzie_, Anioły pomocy społecznej również włocławian Poznaj laureatów - zdjęcie, fotografia

W ramach tegorocznej edycji marszałkowskiego konkursu dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej „Stalowy Anioł” nagrody trafiły do dziesięciu osób oraz pięciu zespołów, przyznano także pięć wyróżnień.

Nagrody przyznawane są między innymi za tworzenie i realizowanie modelowych rozwiązań w zakresie opieki nad dzieckiem i rodziną, wdrażanie projektów aktywizacji i integracji społecznej osób wykluczonych, aktywizowanie i integrowanie wspólnot lokalnych oraz wspieranie sektora ekonomii społecznej i wolontariatu. Laureaci oprócz statuetek Stalowego Anioła i listów gratulacyjnych otrzymują nagrody finansowe.

W gronie osób uhonorowanych nagrodami znalazły się dwie włocławianki: Wiesława Balczewska - Prezes Stowarzyszenia Mieszkańców Osiedla Zawiśle oraz Barbara Schwarz - Wiceprezes Włocławskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych „EUROINTEGRACJA”.

Anioły pomocy społecznej również dla włocławian. Poznaj laureatów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się