:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Balonowe Mistrzostwa Świata 2018 Juniorów we Włocławku [ZDJĘCIA]

Otwarcie Balonowym Mistrzostw Świata FAI Juniorów 2018 odbyło się uroczyście w dniu 11 września 2018 r. na Placu Grodzkim we Włocławku przy Centrum Handlowym Wzorcownia.

Wszystkich gości z różnych stron świata, przedstawicieli państwowych i samorządowych, mieszkańców powitał prezes Aeroklubu Włocławskiego Bartosz Nowakowski.

Szczerze zazdroszczę wam wyzwań,rywalizacji i przygody. Mam nadzieję, że mistrzostwa właśnie takie będą. Jestem przekonany, że Włocławek przez kilka dni będzie synonimem gościnności i profesjonalizmu. Organizacja mistrzostw świata to dla nas zaszczyt i wyzwanie - mówił podczas wystąpienia prezes Nowakowski.

Impreza takiej rangi nie mogłaby się odbyć bez wsparcia samorządu województwa i miasta.

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski powitał szczególnie zawodników a następnie nadmienił, że niebo nad Włocławkiem będzie przyjazne dla wszystkich biorących udział w zawodach. Jednocześnie życzył niezapomnianych wrażeń i przychylnych wiatrów.

Jako mieszkaniec Włocławka chciałbym podziękować panu prezesowi i osobom związanym z Aeroklubem, że po raz kolejny we Włocławku organizowana jest wielka impreza, którą można się poszczycić w całym kraju. Włocławek pokazuje, że jest w stanie organizować największe imprezy światowej klasy i mam nadzieję, że wszyscy, którzy Włocławek odwiedzili i będą rywalizować w zawodach pokochają to miejsce i będą wiele razy tutaj wracać - podkreślił członek Zarządu Kujawsko-Pomorskiego Sławomir Kopyść.

 

 

 

Balonowe Mistrzostwa Świata 2018 Juniorów we Włocławku [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się