:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C lekkie zachmurzenie

Będą przerwy w dostawie ciepłej wody we Włocławku?

Komunikaty, Będą przerwy dostawie ciepłej Włocławku - zdjęcie, fotografia

Zgodnie z zapowiedziami Prezesa Zarządu, Jacka Kuźniewicza w tym roku Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej nie przerwie dostaw ciepłej wody użytkowej dla swoich odbiorców. Dzięki sprawnemu zarządzaniu oraz planowaniu remontów przez dział techniczny Spółki, udało się uniknąć znanego z dawnych czasów wyłączenia ciepłej wody.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zapewnia ciepło przez cały rok!

Dzisiaj trudno wyobrazić sobie codzienne życie przez korzystania z nowych technologii. Są dostępne na każdym kroku: w szkole, w pracy, czy podczas robienia zakupów, które zresztą można robić w telefonie. W MPEC podążamy tą właśnie drogą - technologiczną. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że przy tak nowoczesnych urządzeniach, jakie mamy, odbiorca naszego produktu, miałby mieć problem z korzystaniem z niego, kiedy chce. Cieszę się, że jako włocławska spółka miejska w stu procentach możemy wywiązywać się z tego zadania - mówi Jacek Kuźniewicz, prezes zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej we Włocławku.

Będą przerwy w dostawie ciepłej wody we Włocławku? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się