:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Będą świętować 70 lecie szkoły. Przed nami wielki jubileusz we Włocławku

Polecamy, Będą świętować lecie szkoły Przed wielki jubileusz Włocławku - zdjęcie, fotografia

Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena zaprasza na koncert z okazji Dnia Patrona „Sylwetka piosenkarza”. Impreza  zainauguruje obchody 70 - lecia istnienia włocławskiej szkoły muzycznej i będzie pierwszym z kilkunastu wydarzeń, które planuje szkoła w 2018 roku.

Koncert  odbędzie się dnia 8 lutego 2018 r. o godz. 17:15 w sali koncertowej szkoły. Wstęp wolny.

Koncert będzie jednocześnie pierwszym z kilkunastu wydarzeń związanych z obchodami 70 - lecia Szkoły Muzycznej we Włocławku. Szkolna społeczność, którą tworzą także działające w placówce stowarzyszenia planuje wiele imprez adresowanych do włocławian. Mają one podkreślać znaczenie szkoły dla naszego miasta. Poza koncertami młodzi włocławianie wrażliwi na sztukę zaproszeni zostaną  do udziału w konkursach: plastycznym i wiedzy o patronie szkoły.

Stowarzyszenie Promocji i Wspierania Talentów zaprosi publiczność do udziału w koncertach laureatów  IX Włocławskich Spotkań Skrzypcowych „Na polską nutę”,  który jest konkursem rekomendowanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

O tym, iż mocną stroną szkoły  jest również kultura fizyczna (to tutaj uczą się m.in. tegoroczni medaliści mistrzostw województwa w unihokeju), przypomni Uczniowski Klub Sportowy „Presto”. UKS zaprosi młodych włocławian do rywalizacji w turniejach unihokeja i warcabów.

Zwieńczeniem obchodów jubileuszu będą finałowe koncerty zaplanowane na 16 i 17 listopada 2018 r.

W pierwszym zaprezentują się obecni nauczyciele i uczniowie, w następnym zagrają absolwenci szkoły.

 

Będą świętować 70 lecie szkoły. Przed nami wielki jubileusz we Włocławku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się