:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Będzie pokaz i degustacja. Przedsiębiorcy z regionu znów spotkają się pod Brześciem

Polityka, Będzie pokaz degustacja Przedsiębiorcy regionu znów spotkają Brześciem - zdjęcie, fotografia

Szukają nowych klientów dla Twojej firmy. Pomagają nawiązywać skuteczne kontakty biznesowe. Dzięki nim zwiększysz sprzedaż swoich produktów i usług.  Chcesz wiedzieć w jaki sposób to robią? Jeżeli tak, to przyjdź na Lunch Biznesowy do Restauracji Falborek.

Nigdzie indziej nie otrzymasz tak wielu możliwości biznesowych! Przyjdź i przekonaj się osobiście!

Poznasz nowe narzędzia, dzięki którym od razu po spotkaniu będziesz mógł nawiązać nowe kontakty z 2000 firm z całej Polski. Każda firma obecna na lunchu będzie miała możliwość zaprezentowania swojej firmy oraz kontaktów jakich poszukuje. Zarejestruj się i przyjdź na Lunch Biznesowy Łokietek Biznes Klubu. Bezpośrednio po lunchu biznesowym odbędzie się pokaz i degustacja whisky.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc spotkanie to będzie miało charakter zamknięty.  Udział w nim wziąć mogą jedynie członkowie Łokietek Biznes Klubu, przyjaciele klubu biznesu, sponsorzy  oraz zaproszeni goście.

Partnerem Łokietek Brześć Kujawski Biznes Klub są Partnerskie Kluby Biznesu. Projektem objęte jest już 15 klubów i ponad 2000 firm z całej Polski. Każdy klubowicz będzie miał okazję nawiązać kontakty biznesowe z innymi firmami z poszczególnych miast i klubów sportowych  (Zagłębie Lubin, Olympic Wrocław, Raków Częstochowa, Chojniczanka Chojnice, Juventus Academy Bydgoszcz, Polonia Piła, Olimpia Grudziądz, Szkoła Gortata w Łodzi, Golf Business Club Zielona Góra, Siarka Tarnobrzeg, Juventus Academy Piekary Śląskie, Odra Opole, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej).

Jeżeli masz pytania dotyczące formuły lunchu oraz tego, dlaczego warto na nim być, skontaktuj się z nimi e-mail : [email protected] lub tel. 609 798 876

Czym zajmują się jako Klub Biznesu?

Pomagają nawiązywać nowe kontakty biznesowe. Wspólnie szukają oszczędności i proponują rozwiązania jak zmniejszać koszty funkcjonowania firmy. Wspólnie pomagają sobie zwiększać sprzedaż produktów lub usług. Dlatego każdy uczestnik spotkania będzie miał okazję,  aby opowiedzieć innym uczestnikom o swoim biznesie oraz o tym, jakich kontaktów poszukuje.

Lunch odbędzie się w Restauracji Falborek 9 marca 2018 roku o godzinie 16:00.

Plan spotkania

16:00 - 16:15 rejestracja gości

16:15 - 17:00 - prezentacja Klubu Biznesu oraz prezentacja firm  i zaproszonych gości. Każda z firm obecna na spotkaniu będzie miała możliwość w 60 s wystąpieniu zaprezentować swoją firmę oraz jakich kontaktów biznesowych poszukuje.

17:00 - 19:00 rozmowy biznesowe

19:00 - ... - degustacja whisky dla klubowiczów i gości

 

Będzie pokaz i degustacja. Przedsiębiorcy z regionu znów spotkają się pod Brześciem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się