:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Bieg Kujawiaka we Włocławku. Tym razem pobiegną dla chorego kolegi

Biegi, Kujawiaka Włocławku razem pobiegną chorego kolegi - zdjęcie, fotografia

Na stadionie Przylesie we Włocławku 3 maja 2018 r. odbędzie się Bieg Kujawiaka. Tym razem biegowi będzie towarzyszyć zbiórka pieniędzy dla chorego kolegi.

Na kolejny już 36 Bieg Kujawiaka, zaprasza prezydent Marek Wojtkowski na dzień 3 maja 2018 r, w Święto Konstytucji. Biegacze będą mieli do pokonania dystans 10 km.

Stadion Przylesie to mekka włocławskiego biegania amatorskiego, młodzieżowego, naznaczona potem i łzami tych którzy wygrywali, przegrywali i dobiegali do mety. Około 700 uczestników mamy już na starcie. Czekamy jeszcze na zapisy do biegu głównego - mówił Marek Wódecki, prezes LKS Vektra.

Można zapisywać się do biegu głównego do dnia 3 -go maja. Tę normę, którą ustalili - 400 biegaczy organizatorzy chcą wypełnić w 100 %. Za pośrednictwem strony internetowej można zgłaszać chęć startu do 28 kwietnia. 2 maja, w godz. 12:00-18:00 będzie można zapisywać się na bieg w biurze zawodów na stadionie OSiR, a w dniu biegu 3 maja bezpośrednio przed biegiem na stadionie Przylesie.

Zamknięte zostały jak poinformowali organizatorzy zapisy do biegów młodzieżowych, ponieważ zgłosiło się już 500 biegaczy.

Podczas Biegu Kujawiaka będzie można wesprzeć biegacza, który zmaga się z bardzo ciężką chorobą. Środowisko biegaczy zainicjowało zbiórkę pieniędzy, która jest zarejestrowana dzięki pomocy Fundacji Humanitarnej Pani B. Lewandowskiej z Włocławka.

Uczestnicy otrzymają okolicznościową koszulkę pamiątkową, gdy wyrażą chęć posiadania jej w formularzu zgłoszeniowym.

 

Bieg Kujawiaka we Włocławku. Tym razem pobiegną dla chorego kolegi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się