:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

Biologiczne skażenie wody w regionie. Spokojnie to tylko … [FOTO]

Podłożenie ładunków wybuchowych na terenie przepompowni wody. Istnieje uzasadnione podejrzenie skażenia biologicznego wody. Taka informacja trafiła do dyżurnego radziejowskiej komendy w dniu wczorajszym. Na szczęście był to tylko scenariusz ćwiczeń sztabowych

Wyglądało bardzo groźnie. A zaczęło się od informacji, że na terenie przepompowni wody zostały podłożone ładunki wybuchowe, a razem z nimi podłożono środki skażenia biologicznego. Na miejsce został skierowany patrol interwencyjny, a także w trybie alarmowym policjanci grupy minersko-pirotechnicznej. Teren został zabezpieczony a „minerzy” zabrali się do przeszukania budynku przepompowni. Po kilku minutach udało się zlokalizować ładunki wybuchowe.

Na szczęście były to tylko ćwiczenia. Chodziło o doskonalenie umiejętności reagowania w sytuacjach kryzysowych. Działania takie pozwalają na prawidłowe podejmowanie decyzji, zgodnie z obowiązującymi algorytmami. Wszystko po to aby w przypadku wystąpienia takich zdarzeń w rzeczywistości, być przygotowanym do skutecznego działania.

Biologiczne skażenie wody w regionie. Spokojnie to tylko … [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się