:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Biuro Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej we Włocławku już otwarte

Polityka, Biuro Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Włocławku otwarte - zdjęcie, fotografia

W dniu 15 maja 2018 r. oficjalnie dokonano otwarcia Biura Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej we Włocławku, które mieści się przy ulicy Brzeskiej 6 we Włocławku. Na potrzeby biura wydzielone zostało pomieszczenia we włocławskiej delegaturze Urzędu Wojewódzkiego.

Placówkę otworzył Mikołaj Bogdanowicz wojewoda Kujawsko-Pomorski, który nie krył zadowolenia i podkreślił jak ważne jest powstanie takiej instytucji we Włocławku. Oznacza ono pogłębienie współpracy z prezesem i PSSE.

Dostrzegł Pan potrzebę, to niezwykle istotne dla Włoclawka jak i dla regionu, dla całego byłego województwa włocławskiego abyśmy taką filię strefy mieli i aby ona funkcjonowała. Chodzi o to, aby wesprzeć samorządowców byłego województwa włocławskiego w pozyskiwaniu inwestorów, tworzeniu nowych miejsc pracy - dziękowała poseł na Sejm RP Joanna Borowiak.

Wiceprezes PSSE Paweł Lulewicz podkreślał, że Włocławek jest drugim miastem w województwie Kujawsko - Pomorskim, gdzie powstało biuro Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej a otwarcie terenowego biura we Włocławku jest symbolem współpracy i ma znaczenie strategiczne.

 

Biuro Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej we Włocławku już otwarte komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się