:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Bomba pod samochodem. Mąż podłożył ładunek pod auto żony ...

Informacje z regionu, Bomba samochodem Mąż podłożył ładunek żony - zdjęcie, fotografia

Wspólne działania policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i Komendy Powiatowej Policji w Świeciu doprowadziły do zatrzymania 42-letniego mieszkańca Grudziądza podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna podłożył pod samochód urządzenie z materiałami pirotechnicznymi. Podejrzany decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Sprawa dotyczy poniedziałkowego (12.06.2017) zdarzenia w miejscowości Warlubie. Około godziny 07:00 policjanci ze Świecia zostali powiadomieni o niepokojącej sytuacji przed szkołą. Z relacji zgłaszającej wynikało, że w samochodzie podłożony jest podejrzany ładunek. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie. Do sprawdzenia pojazdu zostali wezwani policyjni pirotechnicy.

Około południa funkcjonariusze zneutralizowali podejrzany ładunek. Policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli dowody. Od początku w sprawę zostali zaangażowani policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Kryminalni wytypowali podejrzewanego. Tego samego dnia, po południu, na terenie Bydgoszczy, namierzyli i zatrzymali do sprawy 42-letniego mieszkańca Grudziądza. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu w Świeciu.

Prokuratura na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przesłuchała 42-latka i przedstawiła mu zarzut usiłowania zabójstwa. Oskarżyciel wnioskował do sądu o tymczasowy areszt.

W środę (14.06.2017) sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Za usiłowanie zabójstwa grozi od 12 lat do dożywotniego pozbawiania wolności.

Polub nas na  Facebooku kliknij [tutaj]  dowiesz się więcej

Bomba pod samochodem. Mąż podłożył ładunek pod auto żony ... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się