:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Burza przeszła nad Włocławkiem i okolicami. Jakie szkody wyrządziła?

Ludzie_, Burza przeszła Włocławkiem okolicami Jakie szkody wyrządziła - zdjęcie, fotografia

Powalone drzewa, połamane gałęzie i pożary. Burza, która przeszła nad regionem nie trwała długo, ale wyrządziła sporo szkód. Aktualnie trwa ich usuwanie.

10 sierpnia 2017 roku  w Izbicy Kujawskiej przy  ulicy Kościelnej, godz.: 6:40 na remontowanym budynku jednorodzinnym  zerwało plandekę. W działaniach  brał udział zastęp GBA 2/16 z OSP Izbica Kujawska. Plandeka została na nowo założona. Teren zdarzenia zabezpieczono.

W miejscowości Siewiersk gm. Choceń. godz.: 6:52 doszło do pożaru słomy w beli na polu. W akcji udział brał zastęp GBA 2,5/16 OSP Choceń. Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru. Działania zakończono , miejsce akcji zabezpieczono. 

Dziś w  Kowalu przy ul. K. Wielkiego, godz.: 7:02 doszło do pożaru budynku gospodarczego. W akcji udział brały zastępy ; GCBA 8/50 z JRG 2 KM PSP we Włocławku, GBA 2/16 i GCBA 4/32 z OSP Kowal.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy dostrzegli płonący budynek  gospodarczy o konstrukcji drewnianej, pokryty deskami i papą. Działania SP polegały na podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palący się budynek oraz częściowej rozbiórce konstrukcji. Pożar ugaszono, miejsce zdarzenia zabezpieczono i przekazano protokołem właścicielowi. Budynek gospodarczy spłonął wraz z wyposażeniem.

W miejscowości  Psary, gm. Chodecz, godz.: 7:16  przewróciła się topola na drodze gminnej. W akcji udział brał zastęp GCBA 5/32 z OSP Chodecz. Przy użyciu pił do cięcia drewna pocięto drzewo i usunięto na pobocze drogi. Miejsce zdarzenia zabezpieczono.

10.08.2017r. w Wilkowiczkach, gm. Choceń, godz.: 7:40 na drodze wojewódzkiej strażacy usuwali powalone drzewo. W akcji udział brał zastęp GBA 2.5/16 z OSP Choceń.

Podobna sytuacja miała miejsce w miejscowości Mchówek, gm. Choceń, godz.: 7:51 gdzie również strażacy usuwali powalone drzewo tym razem na drodze gminnej. W akcji udział brał zastęp GCBA 5/32 z OSP Chodecz. Przy użyciu pił do cięcia drewna pocięto drzewo i usunięto na pobocze drogi. Miejsce zdarzenia zabezpieczono.

W miejscowości  Strzały, gm. Kowal, godz.: 7:02, doszło do pożaru budynku gospodarczego. Na miejscu zdarzenia było 7 zastępów straży pożarnej. Konstrukcja dachu zawaliła się do środka. Trwa dogaszanie słomy znajdującej się w środku budynku.

W Choceniu na cmentarzu parafialnym o godz.: 9:25 zlokalizowano  zwisające nadłamane konary drzew na terenie cmentarza. Akcja ich usuwania w trwa.

Burza przeszła nad Włocławkiem i okolicami. Jakie szkody wyrządziła? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się