:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C rozproszone chmury

Chcą pomóc w leczeniu 4-letniego Piotrusia. Wielka akcja tym razem w Choceniu

Polecamy, Chcą pomóc leczeniu letniego Piotrusia Wielka akcja razem Choceniu - zdjęcie, fotografia

Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Społeczna Branżowa Szkoła I Stopnia im. Adama Mickiewicza w Choceniu w ramach organizowanej Akcji Charytatywnej organizują zbiórkę na leczenie chorego Piotrusia.  Hufiec Pracy 2-5 we Włocławku włączając się w przedsięwzięcie serdecznie zachęca do wzięcia udziału w akcji.

Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na leczenie 4-letniego Piotrusia, niestety los sprawił, że nie może cieszyć się beztroskim dzieciństwem. Chłopiec jest dzieckiem autystycznym. Nie mówi, nie potrafi się bawić i okazywać uczuć. Żyje we własnym, zamkniętym świecie, do którego nikt nie ma wstępu. Tylko specjalistyczne badania przeprowadzone w Ameryce, leki i sprzęt rehabilitacyjny są jedyną szansą, aby Piotruś był zdrowym, uśmiechniętym, czerpiącym garściami chęć z życia dzieckiem. Mama nie jest w stanie sama sprostać ogromnym, kosztom związanym z chorobą Piotrka, dlatego Organizatorzy zwracają się z prośbą do Państwa o zrozumienie i pomoc w leczeniu i rehabilitacji.

Akcja odbędzie się 9 grudnia 2017 roku w Hali GOSIR w Choceniu  i przewiduje:

9.00 – 18.00 – Turniej Piłki Nożnej Halowej

10.00 – 17.00 – Bufet z Kawą i Herbatą

11.00 – 15.00 Sprzedaż ciast

11.00 – 15.00 – Sprzedaż chleba ze smalcem

12.00 – 15.00 – Sprzedaż grochówki

Zdjęcia dla najmłodszych dzieci z bajkowymi maskotkami

Organizatorzy gwarantują świetną zabawę i dobry humor.

Organizatorzy zachęcają drużyny do wzięcia udziału w IV Mikołajkowym Turnieju Charytatywnym – Zapisy drużyn na turniej: e-mail: [email protected] nr tel: 506 039 671

Dokumenty dostępne na stronie: https://slochocen.edupage.org

Organizatorzy zapraszają Wszystkich Ludzi Dobrej Woli i Wielkiego Serca bowiem Warto Pomagać !!!

Chcą pomóc w leczeniu 4-letniego Piotrusia. Wielka akcja tym razem w Choceniu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się