:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Chcą stworzyć Ogródek Terapeutyczny we Włocławku. Możesz pomóc !!!

Polecamy, Chcą stworzyć Ogródek Terapeutyczny Włocławku Możesz pomóc - zdjęcie, fotografia

Projekt złożony przez Fundację Caietanus w konkursie TESCO "Decydujesz, pomagamy" pn. "Ogródek Terapeutyczny", który planowany jest do realizacji z Zespołem Szkół nr3 we Włocławku, pozytywnie przeszedł pierwszy etap w ogólnopolskim konkursie i zakwalifikował się do etapu głosowania w sklepach Tesco.

Głosowanie już trwa od 8 marca i za każdym razem, kiedy będziemy robić choćby najdrobniejsze zakupy w TESCO możemy zagłosować poprzez wrzucenie żetonu do na niebiesko opisanej urny pn. "Ogródek Terapeutyczny". 

Celem projektu jest utworzenie ogródka terapeutycznego dla osób biorących udział w terapii, szczególnie uczniów niepełnosprawnych przy Zespole Szkół nr 3 we Włocławku.

Powstanie zielone miejsce, w którym zostaną nasadzone różne rośliny służące edukacji, terapii, rehabilitacji i praktycznej uprawy oraz hodowli.

Zachęcamy do oddawania głosu na projekt  w sklepach Tesco we Włocławku poprzez wrzucenie żetonu przy zakupach.

W sobotę 25 marca 2017 w godzinach: 11-15.00 w sklepie TESCO przy ul. Kruszyńskiej we Włocławku, odbędzie się akcja informacyjna, podczas której będzie można więcej się dowiedzieć na temat projektu.

Chcą stworzyć Ogródek Terapeutyczny we Włocławku. Możesz pomóc !!! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się