:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Chcesz skorzystać z funduszy europejskich? To musisz wiedzieć

Informacje lokalne, Chcesz skorzystać funduszy europejskich musisz wiedzieć - zdjęcie, fotografia

Cykl spotkań organizuje Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 lutego w godzinach od 10:00 do 14:30 we Włocławskim Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości przy ul. Toruńskiej 148.

Kolejne spotkania zaplanowane są: 1.03.2018 r. w Rypinie, Urząd Miasta w Rypinie, ul. Warszawska 40, Sala sesyjna w godzinach 10:00 – 14:00; 6.03.2018 r. w Aleksandrowie Kujawskim, Starostwie Powiatowym w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego 8, sala konferencyjna 121, w godzinach 10:00 – 14:00;

Środki europejskie są po to, żeby pomóc w rozwijaniu firmy.

Organizatorzy zachęcają: „Jeśli prowadzisz firmę, często zastanawiasz się, w jakim kierunku mógłbyś ją rozwinąć. Chcesz poprawić jej konkurencyjność, podnieść zyski, zmienić profil prowadzonej działalności? Masz  pomysł na nowatorskie, innowacyjne produkty lub technologie? Potrzebujesz środków na przeszkolenie pracowników? A może potrzebujesz rozbudować halę produkcyjną lub kupić nowe maszyny? Przyjdź na spotkanie. Dowiesz się, jakie wsparcie oferowane będzie w tym roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Na jakie projekty można uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Czym są Inteligentne Specjalizacje i jak należy rozumieć pojęcie innowacji. Kiedy ogłaszane będą konkursy i jakie projekty będą wspierane dotacją a jakie mogą być sfinansowane z nowych preferencyjnych pożyczek”.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach mogą zgłosić chęci uczestnictwa za pomocą formularza: http://www.mojregion.eu/index.php/rpo/strona-glowna-rpo/formularz-kontaktowy-2  albo telefonicznie: 54 235 67 21 lub 797 304 126.

 

Chcesz skorzystać z funduszy europejskich? To musisz wiedzieć komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się