:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Ciężarowe Volvo uderzyło w osobówkę. Kierująca Volkswagenem trafiła do szpitala [FOTO]

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na 348km drogi krajowej nr 10. Na remontowanym odcinku drogi, przed wahadłem zatrzymał się Iveco i polo. Nadjeżdżający z tyłu ciężarowy Volvo uderzył w osobówkę. Kierująca volkswagenem trafiła do szpitala.

W piątek (04.08.2017), po godz. 13.00 na trasie krajowej nr 10 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Na remontowanym odcinku drogi, przed wahadłem, od strony Kikoła, zatrzymały się ciężarowy iveco, kierowany przez 54-letniego mieszkańca gm. Wielgie i osobowy polo, kierowany przez 29-letnią mieszkankę gm. Kikół, które miały czerwone światło. Niestety jadący za nimi ciężarowy volvo, nie zachował należytego odstępu od poprzedzającej osobówki i nie zdążył wyhamować. W wyniku tego uderzył w tył volkswagena a ten siłą uderzenia wpadł na iveco.

W wyniku tego zdarzenia kobieta kierująca osobówką została zabrana do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

W tej chwili na trasie k-10, ruch został już przywrócony i na remontowanym odcinku odbywa się wahadłowo.

Policjanci za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa na drodze zatrzymali prawo jazdy 23-letniemu mieszkańcowi gm. Mińsk Mazowiecki kierującemu volvo.

Ciężarowe Volvo uderzyło w osobówkę. Kierująca Volkswagenem trafiła do szpitala [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się