:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Ciężarowy Mercedes wpadł w poślizg i uderzył w drzewo [FOTO]

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Godziszewy (powiat rypiński). Droga była zablokowana przez kilka godzin, policjanci wyznaczyli objazdy.

W czwartek (27.12) po godz. 8-ej rano dyżurny rypińskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Godziszewy. Funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce ustalili, że 26-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego kierujący zespołem pojazdów: ciągnikiem siodłowym m-ki Mercedes z naczepą nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjeżdżając na lewe pobocze uderzył kabiną w drzewo.

W wyniku tego zderzenia naczepa pojazdu zablokowała drogę. Policjanci wyznaczyli objazdy i przez kilka godzin kierowali ruchem. Kierowca był trzeźwy. Za naruszenie przepisów ruchu drogowego został ukarany mandatem.

Ciężarowy Mercedes wpadł w poślizg i uderzył w drzewo [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się