:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Co dalej z kostką na Zielonym Rynku [VIDEO]?

Ludzie_, dalej kostką Zielonym Rynku [VIDEO] - zdjęcie, fotografia

Mieszkańcy z Włocławka narzekają, że od dłuższego czasu jest problem z nawierzchnią na Zielonym Rynku.  Z uwagi na deformację nawierzchni  z kostki granitowej coraz trudniej się po niej  poruszać  zarówno pieszym jak i  pojazdom.

W okolicach Zielonego Rynku we Włocławku  w coraz to nowych miejscach na chodnikach i jezdni wykrusza się granitowa kostka.

Nawierzchnia na oddanym do użytku  po rewitalizacji w 2010 roku Zielonym Rynku od początku była szeroko komentowana przez mieszkańców i spotkała się z falą krytyki.

Zjawisko deformowania się nawierzchni pojawiło się już dawno, natomiast obecnie zaczyna już zagrażać bezpieczeństwu.

Na ten temat rozmawialiśmy z  Miejskim Zarządem Usług Komunalnych i Dróg we Włocławku.

Nie możemy dokonać generalnego remontu całego Zielonego Rynku, możliwe są jedynie naprawy punktowe prowadzone przez naszych robotników. Jeśli zaś chodzi o remonty cząstkowe, są one wykonywane na bieżąco, w zakresie w jakim pozwalają na to środki finansowe i ilość personelu jaką nasza jednostka może skierować do wykonania powyższych prac – poinformował nas MZUKiD.

Co dalej z kostką na Zielonym Rynku [VIDEO]? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się