:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Co się zmieni na osiedlu Południe we Włocławku? SLD interweniuje u Prezydenta Włocławka

Rada Miasta , zmieni osiedlu Południe Włocławku interweniuje Prezydenta Włocławka - zdjęcie, fotografia

W dniu 6 lipca 2018 r. na osiedlu Południe we Włocławku odbyła się konferencja prasowa na temat wniosku SLD w sprawie podjęcia przez prezydenta miasta Włocławek Marka Wojtkowskiego działań w kwestiach przeprowadzenia nasadzeń wzdłuż Kaliskiej, wybudowania parkingu dla mieszkańców bloków przy ulicy Długiej, naprawy chodników biegnących wzdłuż ul. Broniewskiego, na odcinku od ulicy B. Prusa do ulicy Wiejskiej, ul. Prostej, oraz ul. Chłodnej oraz umieszczenia progu zwalniającego przed przejściem dla pieszych na ul. Długiej w pobliżu sklepu lewiatan.

Cyklicznie będziemy się spotykać na osiedlach z mieszkańcami i mówić o potrzebach mieszkańców i zgłaszać poszczególne postulaty – powiedział Piotr Kowal wiceprzewodniczący RW SLD w woj. Kujawsko-Pomorskim.

W spotkaniu uczestniczyli działacze SLD Piotr Kowal i Jarosław Hupało. Dziennikarzy zainteresowało szczególnie zagadnienie otwartego basenu we Włocławku tym bardziej, że wakacje są w pełni.

Jarosław Hupało nawiązał do programu wyborczego.

Deklarujemy, że we Włocławku zostanie wybudowany basen i to jest w programie kandydata na prezydenta i od wielu lat w programie SLD – mówił radny Jarosław Hupało.

Nadmienił, że w Brześciu Kujawskim mogą mieszkańcy korzystać z obiektów rekreacyjnych w lecie to dlaczego tego nie mogą tego robić mieszkańcy Włocławka.

Bardzo będziemy chcieli zrealizować ten postulat. Na tym osiedlu również powstanie pływalnia wynikająca z programu edukacyjnego SLD - pływalnia szkolna - deklarował radny Jarosław Hupało.

Nie będziemy mówili o wielkich rzeczach. Będziemy mówili o rzeczach, które bezpośrednio dotyczą włocławian (…) Chcemy przełamać marazm finansowy związany z obecną sytuacją w Radzie Miejskiej. Musimy się pogodzić do końca kadencji z tym, że prezydent, który nie ma, albo ma ograniczone upoważnienia finansowe nie może działać wspólnie z nami i dokonywać pewnych rzeczy. Naszą misją jest przekonywanie radnych, którzy mają większość w radzie, że jednak przez te kilka miesięcy trzeba finansować oczekiwania mieszkańców – dodał Jarosław Hupało w związku ze zbliżającą się kampanią wyborczą samorządową.

Co się zmieni na osiedlu Południe we Włocławku? SLD interweniuje u Prezydenta Włocławka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się