:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Cugowscy wystąpią we Włocławku. Nie przegap !!! [KONKURS]

Kultura i rozrywka, Cugowscy wystąpią Włocławku przegap [KONKURS] - zdjęcie, fotografia

Formacja CUGOWSCY to najnowszy muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego, wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów - Piotra i Wojciecha tworzących zespół Bracia.

Polub nas na  Facebooku kliknij [tutaj]  dowiedz się więcej

Krzysztof Cugowski jako wybitny polski wokalista od 40 lat zachwyca swoim głosem zarówno polską, jak i zagraniczną publiczność, dzięki czemu na stałe wpisał się w historię polskiego rocka. Jego synowie, Piotr i Wojciech Cugowscy, od ponad 15 lat z sukcesami działają pod szyldem Bracia – obecnie jednego z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Mają na swoim koncie cztery płyty, a ich ostatni album w ubiegłym roku pokrył się platyną.

Przez skrzyżowanie muzycznych dróg ojca i synów powstało energetyczne trio Cugowskich, które na początku 2016 roku rozpoczęło pracę nad pierwszą wspólną płytą z premierowym materiałem. Rodzinny band wsparli m.in. muzycy zespołu Bracia. Album „Zaklęty krąg” swoją premierę miał 30 września 2016 roku. Jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najważniejszych płyt ostatniego półrocza!

Obecnie zespół CUGOWSCY startuje z trasą koncertową „Zaklęty krąg”, promującą album. Projekt „Zaklęty krąg” wyróżnia się swoją różnorodnością. Podczas koncertów nie zabraknie hardrockowych riffów, z których słyną Bracia, ani rhythm'n'bluesowych i bluesowych fascynacji nestora tego muzycznego rodu. Dodając do tego szczyptę przebojowości, można śmiało stwierdzić, że jest to jedno z najbardziej wyjątkowych, klimatycznych i pełnych rockowej energii wydarzeń 2017 roku.

Koncert we Włocławku już 17 marca o godzinie 19:30  w  Hali Mistrzów.

Bilety można zakupić na:

- Kulturairozrywka.pl (kliknij tutaj)

- Sieć sklepów Empik

- Biuro Podróży Turysty, ul. Przedmiejska 17

- Sklep Muzyczny Joker, ul. Starodębska 10, tel. 54 231 10 76

- Biletyna.pl

- Kup Bilecik

Już jutro dla  fanów zespołu Cugowscy konkurs na bilety na piątkowy koncert.

Cugowscy wystąpią we Włocławku. Nie przegap !!! [KONKURS] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się