:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C całkowite zachmurzenie

Czas ucieka! Sięgnij po dotację na...

Polityka, ucieka! Sięgnij dotację - zdjęcie, fotografia

Czas to pieniądz - dosłownie! Przedsiębiorcy, którzy pierwsi złożą wnioski o dotację na rozpoczęcie działalności zyskują w ten sposób największe szanse na wsparcie.

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku przyjmuje wnioski od osób, które chcą uzyskać finansowe wsparcie na własną działalność.

Nabór jest częścią realizacji projektu: „Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko-pomorskiego”.

 Termin naboru wniosków do projektu mija 10 kwietnia br. Osoby, które zdecydują się złożyć dokumenty rekrutacyjne muszą być osobami bezrobotnymi zarejestrowanymi w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Kandydaci muszą też spełnić przynajmniej jeden z następujących warunków dodatkowych, m.in.: wiek do 25 lat lub powyżej 50 lat, posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, miejsce zamieszkania w gminach powiatu włocławskiego.

W ramach projektu można otrzymać jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej, w kwocie nie wyższej niż 6-krotność przeciętnego wynagrodzenia ( 22 000 zł ).

Szczegółowe informacje o projekcie są dostępne TUTAJ

Czas ucieka! Sięgnij po dotację na... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się