:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Dariusz Wesołowski wspiera niepełnosprawnych. Padły mocne słowa i jasne deklaracje

Polityka, Dariusz Wesołowski wspiera niepełnosprawnych Padły mocne słowa jasne deklaracje - zdjęcie, fotografia

Kandydat na prezydenta Włocławka Dariusz Wesołowski zatroszczył się o niepełnosprawnego kibica ANWIL Włocławek.

W dniu 11 września 2018 roku z wiceprzewodniczącym Rady Miasta Włocławek kandydatem na prezydenta Dariuszem Wesołowskim rozmawialiśmy o niecodziennej sytuacji jaka miała miejsce we Włocławku.

Otóż Maciej Maćkowiak kibic Anwil Włocławek nie mógł sobie pozwolić na zakup karnetu na sezon w kwocie 280 zł ponieważ sytuacja finansowa rodzinna mu na to nie pozwala.

Pomoc zaoferowało na facebooku wiele osób między innymi wiceprzewodniczący, kandydat na prezydenta Dariusz Wesołowski, który zakupił karnet dla niepełnosprawnego kibica.

Jeżeli wiceprzewodniczący zostanie prezydentem w tegorocznych wyborach samorządowych to zrealizuje pomysł dotyczący wejściówek na mecze ANWIL Włocławek dla osób niepełnosprawnych.

Ja najpierw dałem szansę Urzędowi Miasta, aby w tym temacie się wykazał. Prezydent schował głowę w piasek. Powiedział: zobaczymy, pomyślimy, będę namawiał. Skoro nie została wykorzystana szansa dowiedziałem się gdzie ten człowiek mieszka. Porozmawiałem z nim o jego kłopotach i zaproponowałem zakup karnetu - powiedział Dariusz Wesołowski.

Jak ja zostanę prezydentem to na pewno wjeżdżający na wózkach będą za darmo uczestniczyć w meczach Anwil Włocławek bo przecież oni nie zajmują miejsca na trybunach, siedzą na swoich wózkach - dodał Wesołowski.


Dariusz Wesołowski wspiera niepełnosprawnych. Padły mocne słowa i jasne deklaracje komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się