:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C umiarkowane opady deszczu

Dni Włocławka 2015 i Lato z Radiem [SZCZEGÓŁOWY TERMINARZ I OPIS IMPREZ]

Rozrywka, Włocławka Radiem [SZCZEGÓŁOWY TERMINARZ IMPREZ] - zdjęcie, fotografia

"Lato z Humorem" to uśmiechnięty początek wakacji w naszym mieście. W sobotę 27 czerwca na Bulwarach wystąpią kabarety, które należą do najbardziej znanych i lubianych. W niedzielę 28 czerwca we Włocławku gościć będzie najpopularniejsza radiowa audycja w Polsce "Lato z Radiem".  Od 10.00 nadawany będzie program prosto z Przystani przy ul. Piwnej. Od 16.00 do 23.00 na placu przy Hali Mistrzów odbędzie się impreza z udziałem gwiazd: Ewy Farnej, Afromental, Manchester, iluzjonisty Macieja Pola oraz widowiska dla dzieci Centrum Uśmiechu.

 Dołącz do nas na  Facebooku kliknij [tutaj]  dowiesz się więcej:

Nasze fotorelacje z Dni Włocławka i Lata z Radiem:

Lato z Radiem we Włocławku cz. 5 - Ewa Farna

Lato z Radiem we Włocławku cz. 4 - Afromental

Lato z Radiem we Włocławku cz. 3 - iluzjonista Maciej Pol

Lato z Radiem we Włocławku cz. 2 - Manchester

Lato z Radiem we Włocławku cz. 1

Dni Włocławka 2015: Roztańczona Przystań

Dni Włocławka 2015: Kabaret Młodych Panów

Dni Włocławka 2015: Halama 

Dni Włocławka 2015: Oficjalne otwarcie

Dni Włocławka 2015: Koncerty

Dni Włocławka 2015: Pokaz ratownictwa

Dni Włocławka 2015: Włocławski Przegląd Artylerii

Dni Włocławka 2015:Jarmark Włocławski

Dni Włocławka 2015: Retrogranie

"LATO Z HUMOREM"

27 czerwca, Bulwary im. Marszałka J. Piłsudskiego

15:00 - 15:45 Majcher&Zasada

15:45 - 16:00 pokaz działalności ratowniczej

16:00 - 16:45 4 Covers

16:45 - 17:00 oficjalne otwarcie Dni Włocławka

17:00 - 18:00 Kabaret Młodych Panów

18:15 - 19:15 Halama

19:30 - 20:30 Łowcy. B

20:45 - 21:45 Kabaret Weźrzesz

Kabaret Młodych Panów narodził się w 2004 roku. Publiczność polubiła ich za teksty o "Blacharzu" czy "Budowlańcach". Dyskografia kabaretu dorobiła się trzech wydawnictw DVD: "Liga Kabaretów - Kabaret Młodych Panów", "Z Młodymi jak najbardziej" oraz "Bezczelnie Młodzi".

Halamie popularność przyniosły mu rola Śpiewającej Bakterii i parodiowanie hiphopowych przebojów. Odniósł sukces jako Pan Józek, hodowca drobiu z Chociul. Wkroczył do świata kina. Był głosem krasnala Knedla w komedii "7 krasnoludków. Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza". W "Wyjeździe integracyjnym" wcielił się w rolę policjanta, a w "Nie kłam kochanie" w męża jednej z bohaterek.

Łowcy.B mają 12 lat. Swoją działalność rozpoczęli z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu...

Weźrzesz to jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Grupa prezentuje skecze bardzo różnorodne. Od relacji damsko męskich przez policjantów, złodziei, dziwnych biur, instytucji aż do kompletnie odchylonego od normy Człowieka Pampersa.

Zobaczymy ich program kabaretowy na koniec imprezy, ale Aneta Kwapisz i Jarek Pająk będą też konferansjerami przez całą cześć kabaretową imprezy!

Od 15.00 posłuchamy dwóch zespołów coverowych z Włocławka. Piotr Majcher zagra w duecie z Jackiem Zasadą. Majcher to wokalista progresywnej grupy Protoplasta, kiedyś Isme. Barwna i znana osobowość wśród muzyków. Zasada to nauczyciel gry na flecie w szkole muzycznej, znany m.in. z grup Belgrad i Quidam.

4 Covers tworzy czterech doświadczonych muzyków. Wokalistą jest Grzegorz Walczak z Czaqu, na gitarze gra Sławek Kanderski z Popovaculi, na basie Maciej Jakubczyk z zespołu Arizona  a na perkusji Tomek Wawrzonkoski, który grał m.in. w grupach Niewinni i Zwiastun Burzy.

W najbliższą sobotę 27 czerwca rusza największa w Polsce wakacyjna trasa koncertowa promująca kultową audycję Radiowej Jedynki – „Lato z Radiem”. Wakacyjne imprezy, podczas których wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, odbędą się w 20 miastach na terenie całego kraju. W najbliższy weekend „Lato z Radiem” zawita do Uniejowa i Włocławka.

"LATO Z RADIEM 2015"

28 czerwca, Plac przed Halą Mistrzów

16:00  Sygnał Lata z Radiem

16:02  Mini konkurs Lata z Radiem

16:20  Centrum Uśmiechu - program dla najmłodszych

17:30  Koncert Zespołu Manchester

18:45  Maciej Pol – pokaz iluzjonisty

19:25  Koncert Zespołu Afromental

20:40  Maciej Pol – pokaz iluzjonisty

21:25  Koncert Ewy Farnej

22:40  Pokaz sztucznych ogni

W niedzielę 28 czerwca przy Hali Mistrzów wystąpią Manchester, Afromental oraz Ewa Farna. Uczestnicy koncertu będą mogli również podziwiać specjalne widowisko iluzjonisty Macieja Pola, który z pewnością zachwyci nie tylko wielbicieli magii. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. W obu miastach specjalny program dla najmłodszych przygotowało Centrum Uśmiechu.

Imprezy poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego będą Karolina Rożej, Sława Bieńczycka i Roman Czejarek.

Lato z Radiem nadawać będzie program na żywo z Włocławka w niedzielę od 10.00 z Przystani przy ul. Piwnej. Gośćmi będą m.in. prezydent Marek Wojtkowski, choreograf Ina Griszczuk, pilot balonowy Bartosz Nowakowski, dyrygent Marian Szczepański i historyk Tomasz Wąsik. W Pierwszym Programie Polskiego Radia będą jeszcze popołudniowe "wejścia" na antenę prosto z terenu imprezy, czyli placu przy Hali Mistrzów.

Radiowa "Jedynka" nadaje we Włocławku na częstotliwości 87,7 i 92,2.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM IMPREZ TOWARZYSZĄCYCH:

27 i 28 czerwca 2015 r.   10:00 – 17:00 Klub „Stara Remiza” ul. Żabia 8 Turniej karcianej gry fantasy „Magic the Gathering”   Klub Strategicznych Gier Fantasy „Fenix” - odbędą się również pokazowe turnieje strategicznych gier bitewnych „Warhammer Fantasy Battle”

27 czerwca 2015 r. 10:00 – 16:00 ul. 3 -Maja 22 (chodnik przed Urzędem Miasta) „Galeria pod wieżą” wychodzi na ulicę Klub CK Browar B. – „Stara Remiza”, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz Fundacja dla ratowania Zwierząt Bezdomnych „Emir” - prezentacja na 12 drabinach wystawy fotografii amatorskiej, pokonkursowej pt. „Do serca przytul psa, weź na kolana kota ...” wraz z prezentacją działań Tow. Opieki nad Zwierzętami oraz ekspozycja fotografii zwierzaków do adopcji Fundacji „Emir”

27-28 czerwca 2015 r. Dobiegniewo Jazy Ogólnopolska Bitwa Paintballowa - prezentacja RED ZONE 54 VIII  - gra  o charakterze edukacyjnym – zapoznanie się z historią danego konfliktu, grze towarzyszą zadania,     a także oprawa pirotechniczna

 27 czerwca 2015 r. 15:00 – 16:00 Plac Wolności  „Capoeirowe Wygibasy” Włocławskie Stowarzyszenie Capoeira - pokaz składający się z różnych elementów prezentowanej sztuki walki, mini warsztaty dla zainteresowanych, gry i zabawy wplatające elementy capoeira

28 czerwca 2015 r. 13:00 – 15:00 Przystań Wodna ul. Piwna 1 A „Roztańczona Przystań” pokazy taneczne dla dzieci i młodzieży, konkursy z nagrodami oraz nauka wspólnego tańca.


Dni Włocławka 2015 i Lato z Radiem [SZCZEGÓŁOWY TERMINARZ I OPIS IMPREZ] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się