:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C umiarkowane opady deszczu

Dni Włocławka 2016: Lato z Radiem znów we Włocławku. Znamy gwiazdy!

Rozrywka, Włocławka Radiem znów Włocławku Znamy gwiazdy! - zdjęcie, fotografia

Już drugi rok z rzędu koncerty Lata z Radiem odbędą się także we Włocławku. W niedzielę podczas Dni Włocławka będziemy gościć gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej.

Tegoroczna trasa rozpocznie się 25 czerwca koncertem w Legionowie, a zakończy 28 sierpnia w Otwocku. Radiowa Jedynka szykuje wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce, letniej trasy koncertowej. W tym roku "Lato z Radiem" odwiedzi 16 miejscowości: Legionowo, Włocławek, Tarnowo Podgórne, Płońsk, Solec Kujawski, Inowrocław, Miastko, Rabkę Zdrój, Kalisz, Stegnę, Ciechanów, Stalową Wolę, Augustów, Grajewo, Kutno i Otwock.

Gwiazdami tegorocznej trasy będą: Afromental, Krzysztof Antkowiak, Arka Noego, Blue Café, Brathanki, Rafał Brzozowski, Centrum Uśmiechu, De Mono, Ireneusz Dudek, Dzieci z Brodą, Ewa Farna, Feel, Golec uOrkiestra, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Loka, Luxtorpeda, Łzy, Maleo Reggae Rockers, Patrycja Markowska, Leszcze, Pectus, Perfect, Andrzej Piaseczny, Raz Dwa Trzy, Ryszard Rynkowski, Sarsa, Stachursky, Natalia Szroeder, T.Love i Varius Manx.

Transmisje z wybranych koncertów ma pokazać również  Telewizja Polska, z którą Polskie Radio zawiązało współpracę. Wspólne przedsięwzięcia to początek długofalowej kooperacji nadawców publicznych – czytamy na stronie Polskiego Radia.

Tegoroczna trasa rozpocznie się 25 czerwca koncertem w Legionowie, a zakończy 28 sierpnia w Otwocku.

Koncert "Lata z radiem, podobnie jak miało to miejsce w zeszłym roku odbędzie się w trakcie trwania Dni Włocławka, w niedzielę, 26 czerwca. Jak poinformował ratusz na swoim fanpage, na scenie we Włocławku wystąpią: Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Varius Manx z Kasią Stankiewicz i Andrzej "Piasek" Piaseczny.

Radiowa Jedynka szykuje wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce, letniej trasy koncertowej.


Dni Włocławka 2016: Lato z Radiem znów we Włocławku. Znamy gwiazdy! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się