:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

Dni Włocławka 2017: Znamy gwiazdę pierwszego dnia [VIDEO]

Rozrywka, Włocławka Znamy gwiazdę pierwszego [VIDEO] - zdjęcie, fotografia

Już za dwa miesiące przed nami intensywny weekend wypełniony wydarzeniami kulturalnymi i rozrywkowymi. Tegoroczne Dni Miasta Włocławka jak zawsze obfitować mają w koncerty, pokazy, wystawy i rodzinne zabawy.

Drugiego dnia w niedzielę (25.06) już po raz kolejny odwiedzi nas Lato z Radiem. Gwiazdami będą Maciej Pol, Szafa Gra, Dawid Kwiatkowski, Hey oraz Ira.

W sobotę natomiast w mieście będzie wiele imprez kulturalnych. Najważniejszym wydarzeniem święta Włocławka będą plenerowe koncerty. Gwiazdą wieczoru będzie zespół LemON.

Gwiazdą tegorocznych Dni Włocławka będzie grupa ”LemON” - polsko- łemkowsko-ukraiński zespół muzyczny, natomiast 25 czerwca przed Halą Mistrzów podczas ”Lata z Radiem” wystąpią: polski iluzjonista Maciej Pol, zespół wokalno-rozrywkowy „Szafa Gra” i Dawid Kwiatkowski, którego uwielbia włocławska młodzież. To ona właśnie kierowała prośby do prezydenta i Centrum Kultury Browar „B” o jego występ. Pojawi się również grupa „Hey” i „IRA” - powiedziała Angelika Żychlewicz dyrektor Wydziału Kultury, Komunikacji Społecznej i Promocji

LemON to zespół, który udowodnił, że ambitna muzyka na wysokim poziomie – może trafić na pierwsze miejsca list przebojów. Tak stało się chociażby z utworami "Napraw”, "Scarlett”, "Spójrz”, "Nice” i "Jutro”.

Grupa zyskała uznanie branży muzycznej, zdobywając dla swoich albumów nominacje do Fryderyków, a jednocześnie udało jej się zyskać wiernych słuchaczy, którzy obsypują ich niezliczonymi wyróżnieniami (m.in. SuperJedynka, Sopot TOPTrendy, Eska Music Award, Przebój 25-lecia Radia Zet, Yach). Albumy "LemON”, "Scarlett”, "Etiuda zimowa” w błyskawicznym tempie pokryły się złotem i platyną.

LemON to także fenomen w Internecie. Na samym Facebooku zespół zgromadził blisko 400 000 fanów. Łącznie klipy zespołu zostały wyświetlone ponad 50 000 000 razy! Co najbardziej zaskakujące, nawet niekomercyjne niszowe utwory, takie jak "Lwia część”, "Dewiat”, "Litaj ptaszko” czy "Do świąt” – mają setki tysięcy wyświetleń na YouTube.


Dni Włocławka 2017: Znamy gwiazdę pierwszego dnia [VIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się