:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C słabe opady deszczu

Dni Włocławka 2018: Kult, Agnieszka Chylińska, Jarmark Włocławski i Food Trucki

Kiedy: 2018-06-23 , godzina: 09:00 | Gdzie: Włocławek

Rozrywka, Włocławka Agnieszka Chylińska Jarmark Włocławski Trucki - zdjęcie, fotografia

DNI WŁOCŁAWKA 2018 już 23 i 24 czerwca w naszym mieście. Na włocławskiej scenie wystąpi ikona polskiego rocka zespół KULT oraz Agnieszka Chylińska.

Dni Włocławka to impreza otwarta, bezpłatna, które ma zapewnić mieszkańcom nieograniczony dostęp do kultury i rozrywki. Ma integrować społeczność, ale też przypominać o historii naszego miasta i kultywować tradycje. Jakie atrakcje tym razem przygotował włocławski ratusz?

Na tegorocznych dniach naszego miasta wystąpi zespół Kult i Agnieszka Chylińska. Kult wystąpi w sobotę 23 czerwca na scenie na Zielonym Rynku. Natomiast 24 czerwca gwiazdą Dni Włocławka Będzie Agnieszka Chylińska.

Oprócz tego czeka nas wiele innych atrakcji. Na 3-go maja będzie coroczny Jarmark Włocławski. Przy Urzędzie Miasta we Włocławku 23 i 24 czerwca zagoszczą Food trucki z całej Polski. Festiwal Smaków już po raz kolejny przyjedzie do Włocławka. Tym razem w Dni Włocławki.

Zobacz nasze fotorelacje:

 

Dni Włocławka 2018: Jarmark Włocławski (kliknij tutaj)

Dni Włocławka 2018: Festiwal Smaków Food Trucków (kliknij tutaj)

Dni Włocławka 2018: Fordy Mustang przed Wzorcownią (kliknij tutaj)

Dni Włocławka 2018: Kobranocka

 


Dni Włocławka 2018: Kult, Agnieszka Chylińska, Jarmark Włocławski i Food Trucki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się