:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Dni Włocławka 2018: „Pokochaj Włocławek” już w ten weekend !!!

Polecamy, Włocławka „Pokochaj Włocławek” weekend - zdjęcie, fotografia

W ramach tegorocznych Dni Włocławka 2018 odbędzie się akcja pod hasłem: „Pokochaj Włocławek”. Wydarzenie zaplanowano na ulicy 3 Maja we Włocławku.

Akcja ta to inicjatywa internautów działających aktywnie na portalu społecznościowym Facebook.

Już sama nazwa naszej akcji wyjaśnia, że chodzi o pokochanie Włocławka. Łączy nas miłość do naszego miasta i chcemy, aby inni włocławianie, na co dzień pochłonięci różnymi sprawami, również dzięki naszym wysiłkom, zaczęli dostrzegać trudne piękno Włocławka - mówi Małgorzata Wiankowska, główna organizatorka akcji "Pokochaj Włocławek".

Pierwsza tego typu akcja pod hasłem "Pokochaj Włocławek" odbędzie się w sobotę i niedzielę (23 i 24 czerwca 2018 r.) podczas Jarmarku Włocławskiego.

W namiocie "Pokochaj Włocławek", ustawionym na ul. 3 Maja 21 (przy skrzyżowaniu z ul. Zapiecek) w godz. 10:00-18:00 na wszystkich czekać będzie szereg atrakcji. Nie zabraknie nagród.

Do wygrania będzie: rower, koszulka Anwilu Włocławek z autografami złotej drużyny Mistrzów Polski, zaproszenia do restauracji, karnety na siłownię i wiele innych. W grze miejskiej można wziąć udział po zgłoszeniu się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: [email protected]. Obowiązują zespoły dwuosobowe.

Będzie także okazja do obejrzenia 200 archiwalnych fotografii Włocławka. Szczegóły akcji na Facebooku.

Oglądaj także: 

Dni Włocławka 2018: Jarmark Włocławski (kliknij tutaj)

Dni Włocławka 2018: Festiwal Smaków Food Trucków (kliknij tutaj)

Dni Włocławka 2018: Fordy Mustang przed Wzorcownią (kliknij tutaj)

Dni Włocławka 2018: Kobranocka

Dni Włocławka 2018: KULT

Dni Włocławka 2018: Szymon Chodyniecki

Dni Włocławka 2018: Agnieszka Chylińska


Dni Włocławka 2018: „Pokochaj Włocławek” już w ten weekend !!! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się