:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Dożynki 2017 w Brześciu Kujawskim! Kto będzie gwiazdą wieczoru?

Rozrywka, Dożynki Brześciu Kujawskim! będzie gwiazdą wieczoru - zdjęcie, fotografia

W dniu 27 sierpnia 2017 w Brześciu Kujawskim na boisku szkoły podstawowej nr 1 ( ul. H. Sawickiej obecnie ul. Królewska) odbędą się Dożynki gminno-parafialne .

Dożynki rozpoczną się mszą w Kościele Parafialnym im. Św. Stanisława B.M. , następnie korowód dożynkowy prowadzony przez M.O.D. "Brestivia" przybędzie na teren boiska SP nr 1

gdzie odbędzie się część obrzędowa dożynek (powitanie starostów dożynek,przemówienia, złożenie wieńców dożynkowych). Następnie na scenie pojawi się zespół folklorystyczny "Dzieci Kujaw", orkiestra "Brestivia", zespół "Kapela z Szaconkiem" oraz zabawę taneczna poprowadzi zespół "Tomas" .

Gwiazdą wieczoru będzie kabaret " Ławeczka z serialu Ranczo". Ponad to będą stoiska prezentujące sołectwa działające na terenie gminy Brześć, zabawy i zawody dla sołtysów, 3 godzinny blok zabaw dla najmłodszych, wesołe miasteczko, a także pokaz fireshow przygotowany przez grupę "Arta Foc".

Dożynki 2017 w Brześciu Kujawskim! Kto będzie gwiazdą wieczoru? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się