:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C całkowite zachmurzenie

Dwa śmiertelne wypadki w powiecie włocławskim. Ofiarami rowerzysta i pieszy

Ludzie_, śmiertelne wypadki powiecie włocławskim Ofiarami rowerzysta pieszy - zdjęcie, fotografia

Policjanci i prokurator wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznych wypadków, do których doszło wczoraj (26.10.17) w powiecie włocławskim. Potrącony pod Baruchowem przez samochód ciężarowy 49-letni rowerzysta zmarł po przewiezieniu do szpitala. Śmierć na miejscu poniósł 48-letni pieszy potrącony w gminie Choceń przez "osobówkę".

Wczoraj (26.10.17) przed godz. 7.00 rano dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło pod Baruchowem (gm. Kowal) na drodze wojewódzkiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym MAN 38-letni mężczyzna potrącił 49-letniego rowerzystę. Rowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala. Niestety nie udało się go uratować. Mundurowi ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do kolejnego potrącenia doszło również wczoraj około 18.50 na drodze powiatowej w gminie Choceń. Śmierć na miejscu poniósł 48-letni pieszy potrącony przez mazdę. Policjanci ustalili, że 22-letni kierowca "osobówki" był trzeźwy.

Policjanci i prokurator wyjaśniają dokładne okoliczności obu tragedii.

Dwa śmiertelne wypadki w powiecie włocławskim. Ofiarami rowerzysta i pieszy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się