:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Dwóch 15-latków wybrało się na rajd samochodem. Zakończyli podróż na płocie [ZDJĘCIA]

Dwaj piętnastolatkowie postanowili wybrać się na przejażdżkę samochodem. Jeden z nich zabrał auto ojcu bez jego wiedzy. Wycieczka zakończyła się na płocie jednej z posesji.

Zdarzenie miało miejsce w Trojaczku w gminie Piotrków Kujawski. Mundurowi otrzymali informację, iż samochód marki skoda uderzyła w płot.

Policjanci ustalili, że autem kierował 15-latek, który zabrał na przejażdżkę 15-letniego kolegę. Nastolatek nie zapanował nad samochodem, zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie posesji. Siła uderzenia była tak duża, że wyrwało przednie koło. Szczęśliwie kierowca jak i pasażer nie odnieśli obrażeń. Kierujący autem był trzeźwy - informuje Marcin Krasucki z KPP w Radziejowie.

Na miejsce mundurowi wezwali ojca 15-latka, który oświadczył, że syn wziął auto bez jego wiedzy. Teraz informacja o tym zdarzeniu zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego.

Dwóch 15-latków wybrało się na rajd samochodem. Zakończyli podróż na płocie [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się