:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Dworzec we Włocławku do remontu? PKP potwierdza ...

Inwestycje, Dworzec Włocławku remontu potwierdza - zdjęcie, fotografia

Włocławski dworzec najdelikatniej mówiąc nie jest najlepszą wizytówką naszego miasta. Dlatego też od dłuższego czasu trwa batalia o jego remont czy też przebudowę. Takie działania podejmuje również parlamentarzystka z Włocławka, poseł Joanna Borowiak.

W 2017 roku nasz dworzec został wpisany do Programu Inwestycji Dworcowych. Działania koordynujące podejmuje tu również poseł Joanna Borowiak. Chodzi między innymi o inwestycje dotyczące remontu peronów.

W trakcie spotkania poseł Joanny Borowiak z PKP podjęto decyzję o przebudowie peronu wraz z przebudową dworca.

Trwają również prace synchronizujące przebudowę drugiego peronu, dostosowane do modernizacji linii kolejowej.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. pozostają w stałym kontakcie z PKP S.A. W momencie przebudowy dworca przez PKP S.A. przebudowany będzie także przylegający do dworca peron. Obecnie trwają prace przygotowawcze związane z opracowaniem dokumentacji. Staramy się integrować prace w obszarze stacji, tak by ograniczać niedogodności dla podróżnych i uzyskiwać kompleksowy efekt poprawy obsługi - czytamy w komunikacie PKP.

Dworzec we Włocławku do remontu? PKP potwierdza ... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się