:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

"Dzieci Dzieciom": Fantastyczny koncert i niesamowita atmosfera [ZDJĘCIA]

Ludzie_,

Podczas Koncertu "Baczyńskiego" Dzieci Dzieciom" w centrum Kultury Browar B we Włoclawku panowała wyjątkowa atmosfera.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

W czwartek 12 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowej wypełnionej po brzegi Centrum Kultury "Browar B." we Włocławku odbyła się X edycja koncertu „Dzieci Dzieciom”. Organizatorem wydarzenia był Zespół Szkół nr 4 im. K.K. Baczyńskiego. W tym roku koncert, który poprowadzili: Katarzyna Chmielewska i Kacper Korbut nosił tytuł: „Audycja z Radiowęzła” i odbywał się pod hasłem: "Baczyński" pozdrawia resztę Świata!".

To kulturalne przedsięwzięcie, które poprzedziły godziny prób, przygotowań wytężonej pracy z profesjonalnymi muzykami będzie dla Państwa przede wszystkim o czym jestem przekonany i co potwierdza koncert południowy doskonałą zabawą i rozrywką, jednocześnie wydarzeniem budzącym refleksję i ukazującym ścisły związek z patronem Kamilem Krzysztofem Baczyńskim - powiedział na wstępie dyrektor szkoły Kazimierz Mendala.

Według dyrektora patron szkoły zobowiązuje, kształtuje tożsamość i wartości, który co najważniejsze wciąż inspiruje i motywuje do bycia lepszym, dynamicznym do jak najlepszego wykorzystania czasu edukacji dla siebie i dla innych.

Jak zaznaczył dyrektor Mendala koncert "Dzieci Dzieciom" jest potwierdzeniem, że ZS nr 4 stwarza dobre warunki między innymi dla utalentowanej muzycznie, tanecznie i sportowo młodzieży.

Piosenki wokół tematu przewodniego: „Audycja z Radiowęzła” nawiązywały do dobrych muzycznych tradycji szeroko pojętej muzyki radiowej zarówno polskiej jak i światowej.

Muzyczna podróż wprawiła zgromadzoną publiczność w dobry nastrój. Były piosenki sentymentalne ale i radosne, które sprawiły, że przy nich wielu tańczyło i śpiewało.

To przedsięwzięcie szkolne jak podkreślił dyrektor miało w sobie zamysł nie tylko artystyczny i rozrywkowy, ale także edukacyjny poprzez muzyczne nawiązanie do patrona szkoły K.K. Baczyńskiego poety, żołnierza AK, bohatera walczącego o niepodległą Polskę w powstaniu warszawskim.

W koncert zaangażowali się uczniowie szkoły, którzy śpiewają, grają jak i tańczą, zaprzyjaźnieni muzycy, absolwenci szkoły, nauczyciele oraz Rada Rodziców ZS 4.

Na koncercie panowała niesamowita atmosfera. Zapewne na długo pozostanie on w pamięci publiczności jak również organizatorów.

 

"Dzieci Dzieciom": Fantastyczny koncert i niesamowita atmosfera [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się