:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Dzień Kobiet w Boniewie za nami [ZDJĘCIA]

Informacje lokalne, Dzień Kobiet Boniewie [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia

Jak co roku w Gminie Boniewo uroczyście obchodzono w dniu 8 marca 2018 r.  Dzień Kobiet. Wyjątkową oprawę miało spotkanie Pań w Hali Sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej w Boniewie. 

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Mamy dzisiaj formułę otwartą. Zaproszenie było  dedykowane do  wszystkich mieszkanek z Gminy Boniewo i kto tylko miał ochotę uczestniczyć  został zaproszony. Spodziewamy się, że Panie licznie dziś przybędą, ale jest to kwestia decyzji samych Pań czy wybiorą świętowanie w domu czy tutaj z nami - powiedział przed spotkaniem z mieszkankami gminy wójt Marek Klimkiewicz.

Rolę gospodarzy pełnił wójt Gminy Boniewo Marek Klimkiewicz i przewodniczący Rady  Gminy Adam Ciesielski. Jak zaznaczył wójt i przewodniczący rady uroczystość obfitowała będzie w miłe akcenty i niespodzianki.

Nasza gmina każdego roku Dzień Kobiet obchodzi w różnych formach. Zawsze jednak jest niespodzianka. Panie przyjmują chętnie zaproszenie. W tym roku pozwoliliśmy sobie zaprosić Panie z całej gminy do hali sportowej, która dysponuje dużą powierzchnią, aby każda z Pań czuła się swobodnie i mogła spędzić wolny czas  w uroczej atmosferze pozostawiając  w pamięci niepowtarzalne chwile - mówił przewodniczący Adam Ciesielski.

Były życzenia od wójta i przewodniczącego rady,  lampka szampana,  smakowity tort przygotowany przez Jadwigę Kryszkowską z Gminnej Rady Kobiet w Boniewie i sto lat odśpiewane wspólnie z  Zespołem „Contra”.

Trzy urocze Panie śpiewając utwory takie jak „O Tobie”,  „Podaruj mi trochę słońca”, „Czy ten Pan i Pani”  wprawiły przybyłe na uroczystość Panie w miłą, niepowtarzalną atmosferę i dobry humor.

Była to okazja do spotkania w sympatycznym gronie przy wspólnej zabawie.

Nasi mężczyźni stanęli na wysokości zadania przygotowując wspaniałą uroczystość, nieco odmienną od poprzednich, jednak koncert w wykonaniu zespołu Contra był wielką ucztą duchową. Cieszymy się, że tyle Pań zaszczyciło spotkanie swoją obecnością. Mogły skosztować torta, pysznych ciast a jednocześnie  spotkać się, porozmawiać i doskonale się bawić -  skomentowała  Anna Kozłowska wiceprzewodnicząca Rady Powiatu we Włocławku.

„Pomysł władz gminy  doskonały”  tak podsumowały Panie spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

 

Dzień Kobiet w Boniewie za nami [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się