:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

Dzień Nauczyciela 2017 w Szkole Podstawowej w Smólniku

W dniu dzisiejszym tj. 13 października br. w Szkole Podstawowej w Smólniku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyła wójt Ewa Braszkiewicz z pracownikami, Paweł Bogdanowicz przewodniczący Rady Gminy Włocławek wraz z radnymi, przewodnicząca Rady Rodziców Kamila Agustyniak, dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy obsługi i administracji oraz uczniowie. Na ten szczególny dzień uczniowie przygotowali okolicznościowy występ artystyczny.

W trakcie obchodów nastąpiło uroczyste wręczenie nagród wójta Gminy Włocławek Ewy Braszkiewicz dla wyróżnionych nauczycieli za zaangażowanie i rzetelną pracę na rzecz edukacji uczniów oraz pracowników obsługi za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. W tym roku między innymi nagrodę otrzymała dyrektor szkoły Marzenna Kwiatkowska za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej. Ponadto nagrody dyrektora wręczyła wyróżnionym pracownikom dyrektor szkoły Marzenna Kwiatkowska i wicedyrektor Jolanta Wieczorek- Wilińska. Były podziękowania, gratulacje i życzenia. 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Dzień Nauczyciela 2017 w Szkole Podstawowej w Smólniku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się