:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Fotowoltaika dla mieszkańców. Gmina Włocławek czeka na konkurs

Społeczeństwo, Fotowoltaika mieszkańców Gmina Włocławek czeka konkurs - zdjęcie, fotografia

Gmina Włocławek oczekuje na ogłoszenie konkursu przez marszałka.

Wytwarzanie energii elektrycznej dzięki energii słońca jest możliwe przy zastosowaniu instalacji fotowoltaicznej. Obecnie w coraz większym zakresie wykorzystuje się energię promieniowania słonecznego do wytwarzania energii elektrycznej, do zasilania urządzeń domowych.

W Gminie Włocławek już wykonana została dokumentacja techniczna dla inwestorów indywidualnych i dla budynków użyteczności publicznej. Obecnie urząd oczekuje na  ogłoszenia konkursu przez Urząd Marszałkowski w Toruniu.

Zainteresowanie fotowoltaiką jest spore. Obecnie czekamy tylko na decyzje marszałka w sprawie ogłoszenia konkursu. W momencie kiedy będzie ogłoszony konkurs, to wtedy spotkamy się z mieszkańcami. Po ogłoszeniu konkursu będziemy wiedzieli jakie są warunki, jaka potrzebna jest dokumentacja, wówczas będzie przedłożona każdemu mieszkańcowi jednolita wersja umowy podczas spotkania - powiedziała wójt Ewa Braszkiewicz.

Konkurs  jest uzależniony od decyzji Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

 

Fotowoltaika dla mieszkańców. Gmina Włocławek czeka na konkurs komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się