:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C całkowite zachmurzenie

Jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej wystąpi w Choceniu

Rozrywka, Jedna najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej wystąpi Choceniu - zdjęcie, fotografia

Jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej wystąpi w Choceniu. Eleni, polska piosenkarka o greckich korzeniach zaśpiewa przed publicznością w niedzielę 7 stycznia 2018 roku  w Sali Sportowej GOSiR w Choceniu  o godzinie 15.00.

Eleni to wszechstronna artystka, zdobywczyni Złotych Płyt, a przede wszystkim serc milionów Polaków, którzy do dziś chętnie słuchają jej muzyki.

Posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wprowadziła na pierwsze miejsce krajowych list przebojów takie utwory jak: “Do widzenia mój kochany”, Bawmy się, śmiejmy się”, “Chcę kochać”, “Za wszystkie noce i dni”, “Na miłość nie ma rady”, “Ballado hej”, “Miłość jak wino”.

Polska piosenkarka  będzie tegoroczną gwiazdą Powiatowego Koncertu Kolęd, który odbędzie się 7 stycznia 2018 roku  w Sali Sportowej GOSiR w Choceniu  o godzinie 15.00.

Na muzyczne wydarzenie zapraszają Samorząd Powiatu Włocławskiego oraz Samorząd Gminy Choceń. Wstęp wolny!

Jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej wystąpi w Choceniu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się