:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Jest akt oskarżenia za pobicie ze skutkiem śmiertelnym piłkarza z Brześcia Kujawskiego

Społeczeństwo, oskarżenia pobicie skutkiem śmiertelnym piłkarza Brześcia Kujawskiego - zdjęcie, fotografia

W dniu 29 grudnia 2017 roku prokurator Prokuratury Okręgowej we Włocławku sporządziła akt oskarżenia przeciwko  Marcinowi M.  o  przestępstwo  z art. 156 § 1 pkt 2 i § 3 kk.

Wymienionego oskarżono o to, że w dniu 30 kwietnia 2017 roku, we Włocławku, przy ul. Ogniowej, przed klubem „MILION”, uderzając Mariusza K. pięścią w twarz, spowodował jego upadek na twarde, nieodkształcalne podłoże, w wyniku czego doznał on ciężkich obrażeń czaszkowo-mózgowych w postaci: złamania kości ciemieniowej prawej, obrzęku i stłuczenia lewego płata czołowego i ciemieniowego mózgu, wtórnych wylewów krwawych do pnia mózgu,  stłuczenia tkanek miękkich okolicy ciemieniowej w wyniku której pokrzywdzony zmarł w dniu 2 maja 2017 roku w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Włocławku  tj. o  przestępstwo  z art. o  przestępstwo  z art. 156 § 1 pkt 2 i § 3 kk

Sprawa podlega rozpoznaniu przez Sąd Okręgowy we Włocławku.

Jest akt oskarżenia za pobicie ze skutkiem śmiertelnym piłkarza z Brześcia Kujawskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się