:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C słabe opady deszczu

Jubileusz 100 lecia Szkoły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim niebawem

Kiedy: 2018-09-29 , godzina: 09:00 | Gdzie: Brześć Kujawski

Polecamy, Jubileusz lecia Szkoły Podstawowej Brześciu Kujawskim niebawem - zdjęcie, fotografia

Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim obchodzi w tym roku jubileusz 100 lecia istnienia.

29 września 2018r. przypada jubileusz 100 – lecia Szkoły Podstawowej nr 1 w im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim.

Historia brzeskiej szkoła korzeniami sięga 1918 i 1919 roku, kiedy to pierwszy rocznik uczniów Szkoły im. króla Władysława Łokietka przekroczył progi Jedynki, utworzonej w dawnym gmachu więzienia pruskiego, wzniesionego w XVIII wieku na fundamentach zamku książęcego, pobudowanego w XIII w. przez Kazimierza I, księcia kujawskiego.

Od tego czasu kolejne pokolenia uczniów, nauczycieli oraz dyrektorów, jako sukcesorzy tradycji, dopisują karty historii i budują wizerunek szkoły, na który składają się: mądrość, pracowitość, otwartość na świat i potrzeby innych.

Ich gorącym pragnieniem jest powiązanie przeszłości z teraźniejszością, aby obchody stały się prawdziwym świętem wszystkich roczników, które tworzyły piękną historię szkoły i były niepowtarzalną okazją do wspomnień, wzruszeń, doświadczeń i odnowienia starych przyjaźni.

Jubileusz z jednej strony pozwoli podsumować wiekową historię i działalność szkoły, jak również będzie okazją do spotkań dla absolwentów, uczniów, rodziców, byłych i obecnych pracowników oraz sympatyków brzeskiej Jedynki.

Program Jubileuszu 100-lecia Szkoły:

rejestracja uczestników

Msza Święta

uroczystości jubileuszowe

spotkania koleżeńskie w klasach

bal absolwentów w restauracji Sonata w Brześciu Kujawskim

Szczegółowe informacje na temat Jubileuszu można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerem tel. (054) 252-15-67, jak również na stronie internetowej www.sp1.brzesckujawski.pl w zakładce Jubileusz 100-lecia oraz na funpage'u naszej szkoły na Facebooku. Wszelkie pytania można kierować również na adres e- mail: [email protected]

Jubileusz 100 lecia Szkoły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim niebawem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się