:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Jubileusze 2018 w Lubrańcu

30 czerwca 2018 roku w Lubranieckim Centrum Dziedzictwa Kulturowego odbyła się wyjątkowa uroczystość, jubileusze świętowali seniorzy z gminy Lubraniec.

W dniu 30 czerwca 2018 roku serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia dalszych długich lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym jubilatom złożyli seniorom: burmistrz Lubrańca Stanisław Budzyński, przewodniczący Rady Miejskiej w Lubrańcu Piotr Sławianowski. Jubilaci otrzymali listy gratulacyjne oraz piękne  czerwone róże. Uroczystość uświetnili swoim występem młodzi piosenkarze z LCDK Weronika Chojnacka, Eliza Stawicka Maciej Wojciechowski, którzy pod przewodnictwem Zbigniewa Wojciechowskiego wykonali okolicznościowe piosenki.

Jubileusze 2018 w Lubrańcu komentarze opinie

  • Andrzej Szortyk - niezalogowany 2018-07-01 19:40:59

    Przepiękne spotkanie. Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w nim wspólnie z moją mamą Genowefą Szortyka, która skończyła niedawno 80 lat, Cała nasza rodzina bawiła się świetnie. Brawo samorząd Lubrańca, Warto było dojechać z Rzeszowa na to cudowne spotkanie!

Dodajesz jako: Zaloguj się